Skip to main content

PLANETARYUM ATÖLYESİ

29 Şubat tarihi için planetaryum kontenjanı dolmuştur. 7 Şubat itibariyle Aktarım yapmış ve form doldurmakta zorlanan velilerimiz varsa 0537 430 43 02 ile iletişime geçebilirler. Mart tarihli planetaryum etkinliğinin tarihi yakında açıklanacaktır.

PLANETARYUMLA UZAYI KEŞFETMEYE VAR MISIN?

Türkiye’nin TEK 4 K çözünürlüğüne sahip Planetaryumunda…  İstanbul Üniversitesi Tarihi uzay Gözlemevinde…

Ev Okulu Derneği olarak ebeveyn ve çocukların gökyüzü merakını destekliyor, sizleri müthiş bir görsel şölene davet ediyoruz

Katılım kontenjan ile sınırlıdır!

Astronomi atölyelerinde, öğrencilerde uzay ve evren merakı oluşturmak hedeflenmektedir. Örnek olarak bu atölyelerde; Dünya, Ay, Güneş, güneş sistemi gezegenleri, öte gezegenler, yıldızlar, meteorlar ve derin uzaya ait kavramlar uygulamalı etkinliklerle ve deneyler aracılığıyla işlenir.

Ebeveyn ve sevgili çocuklarımızın İstanbul Üniversitesi Uzay Gözlem Evinde Türkiye’nin TEK 4 K çözünürlüğüne sahip Planetaryumunda katılımcıların uzay hakkında bilgi sahibi olabilecekler, aynı zamanda astronomlara merak ettiklerini sorabilecekleri bir etkinlik sizleri bekliyor.

Planetaryumda müthiş bir görsel şölen
Astronomlar ile soru cevap

Etkinliğin gerçekleştirileceği yer :

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü Uzay Gözlem Evi

Kontenjan : 35 kişi ile sınırlıdır.

Tarih : 29 Şubat 2020 19:30 – 20:30

Görevliler İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü Öğretim Görevlileri

Maliyet : KİŞİ BAŞI  40 TL (çocukların yanında en az 1 yetişkin olmak zorunluluğu vardır. yetişkinler de maliyete tabiidir. Yani 1 çocuk ve 1 yetişkin 80 TL)

Not: Başvuru formunda dekont görseli isteneceğinden formu doldurmadan önce ödeme yaparak DEKONT görselini de forma yüklemeyi UNUTMAYINIZ!