Skip to main content

Ev Okulu Derneği  Türkiye’deki her bir evi eğitim ve mutluluk yuvasına dönüştürmek vizyonuyla yola çıkmış hiçbir siyasi akım veya ideolojiyle bağlantısı olmayan bilimsel ve pedagojik yaklaşımla ailelere hizmet etmeyi hedeflemiş Türkiyenin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından bir tanesidir.

Her Ev Bir Okuldur, Ev Eğitimin Merkezidir, Eğitim Evde Başlar sloganlarıyla kurulduğu 2017 senesinden beri binlerce çocuk, aile ve eğitimciye yönelik pek çok aktivite gerçekleştirmiştir.

Bu çalışmalarda destekçilerinden ve gönüllülerinden gelen maddi ve manevi katkıların payı çok büyüktür.

Sizler de Ev Okulu Derneğinin çalışmalarını takdir ediyor ve devamlığını talep ediyorsanız desteklerinizle katkı sunabilirsiniz.

Bağış için aşağıdaki hesap numarasını kullanabilirsiniz.

Derneğimize 2000 TL ye kadar yapılan Bağışlar için EV OKULU DERNEĞİ TEŞEKKÜR BELGESİ bağışçılarımızın maillerine gönderilmektedir.

Derneğimize yapılan 2000 TL ve üstü TÜM Bağışlar için EV OKULU DERNEĞİ TEŞEKKÜR BELGESİ ve FAHRİ GÖNÜLLÜLÜK BELGESİ bağışçılarımızın maillerine gönderilmektedir.

Bağışçılarımız derneğin tüm faaliyetlerinden SMS ve Mail yoluyla ÖNCELİKLE haberdar edileceklerdir. Etkinlik katılımlarında ÖNCELİK hakkına sahip olacaklardır. Destekleriniz için şimdiden TEŞEKKÜR EDERİZ.

BAĞIŞ BEYAN FORMU :  https://evokulu.org/form/view.php?id=52894

BAĞIŞ İÇİN HESAP NUMARAMIZ

BANKA BİLGİLERİ

HALKBANKASI

Hesap No: 16000072

Şube: 798 / GÜLTEPE İSTANBUL ŞB.

IBAN: TR 85 0001 2009 7980 0016 0000 72

Ad Soyad/Unvan: EĞİTİM EVDE VE EV OKULU DERNEĞİ

Bir yılın sonunda, dernek üyelik aidatlarını ödemeyenler üyelikten çıkarılmaktadır.