TÜM DÜNYADA İZLENEBİLİRLİĞE (SORGULAMA) SAHİP  ’’ÇEVRİMİÇİ (ONLİNE)’’
CARDCERT ELEKTRONİK SERTİFİKA EV OKULU DERNEĞİ’ NDE

EV OKULU DERNEĞİ olarak eğitimlerimizdeki  standardı yükseltmek kapsamında eğitim ve hizmet kalitesi; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardında uluslararası tescillenmiş olup aynı zamanda ’’Cardcert Management Systems’’ standarda ilişkin genel şartlara uyumluluğundan dolayı CARDCERT uluslararası akreditasyon tarafından belgelendirilmiştir.

Sertifikalı eğitim programlarımızın sonunda resmi eğitim belgelerimiz ile birlikte vereceğimiz CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı  (Cardcert International Certificate Diploma Accreditation Card) ile katılımcılarımız tarafımızdan edindikleri tüm eğitim belgelerini ’’TEK KARTLA TÜM DÜNYADA’’ izlenebilirliğini, çevrimiçi (on-line)’ sağlayarak, Cardcert akreditasyon uluslararası belgelendirme kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanlarında taşıyarak kullanabileceklerdir.

Görsellerde gördüğünüz EUROPASS kimlik kartınız adresinize kargolanacaktır. Tarafınıza gönderilecek kullanıcı adı / şifreniz ile CARDCERT> EUROPASSCARD sistemine

  • Geçmişte aldığınız tüm eğitimleri
  • Gelecekte alacağınız tüm eğitimleri, eğitim sonrasında

İşleyebileceksiniz.

CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartına Sahip Olduktan Sonra

  • Ev Okulu Derneğinden aldığınız tüm eğitimleri profilinize işleyebileceksiniz.
  • Diplomalarınız dahil farklı kurum/üniversite/derneklerden aldığınız tüm eğitimleri işleyebileceksiniz.
  • Ev Okulu Derneği kendisinden alınan tüm eğitimleri AKREDİTE edecektir.
  • Farklı kurumlardan aldığınız eğitimleri, eğitimi aldığınız kurumun YETKİ BELGESİ varsa işletebileceksiniz.
  • CARDCERT> EUROPASSCARD Kartınız üzerindeki BARKOD numarası ile yurt içi / yurt dışı bütün kurumlara eğitimlerinizi incelemeye açabileceksiniz.
  • Kartınızla yurtdışında aldığınız eğitimlerin akreditasyonunu sunabileceksiniz.
  • Kart sahipliği ile mevcut dernek onayı + üniversite onayı + E Devlet onayına ilave olarak uluslararası geçerlilik avantajını da kazanmış olacaksınız.
  • Kartın bedeli minimum tutulmaya çalışılmış olup 169 TL’dir.

Not: Europass Kart baskı işlemleriniz için dernek tarafından sms ile size gönderilen linki, belirtilen süre içinde doldurmanız gerekmektedir. Kart baskısı için gerekli vesikalık fotoğraf ve kimlik kartı ön yüzüne dair gerekli yükleme ve revizelerin 1 ay içinde tamamlanması gerekmektedir. Aksi takdirde kart başvurunuz iptal edilecek ve sizin adınıza tanımlanan kredi iptal edilmiş olacaktır.

Not: Europass Kart kapsamında yapılan başvurularda,  basım işlemi başvuru alındığı andan itibaren başlatıldığı için iptal/iade yapılamamaktadır. 

Not: Europass Kart baskı işlemleri yaklaşık 2 ay sürmektedir. Kartınız basıldıktan sonra kargolama işlemi tarafınıza yapılacaktır.

EV OKULU DERNEĞİ EĞİTİM BELGELERİ, TEK KARTTA TÜM DÜNYADA

KATILIMCILARIMIZIN YORUMLARI