Skip to main content

Online Zirve Psikoloji Semineri

Eğitimimizin başvuruları tamamlanmıştır. Sitemizin eğitimler bölümünden farklı eğitimlerimize başvurabilirsiniz.

Ev Okulu Derneği, her türlü eğitim sürecinin ev ve aile ortamında desteklenmesi, ailelerin çocuklarının öğrenme süreçlerine katılması, okul ve ev uyumunun sağlanması, aile bağlarının kuvvetlenmesine yardımcı olmak ve ev okulu sistemlerinin ülkemizde tanınmasını amaçlayan, Türkiye’deki her bir evi eğitim ve mutluluk yuvasına dönüştürmek vizyonuyla hareket eden Türkiye’nin İLK ve TEK ve En Çok Takipçi Kitlesine Sahip Derneği’dir.

Çocuklara ve çocukla çalışan uzmanlara yönelik çalışmalara önem veren ve bu çalışmaları destekleyen derneğimiz Ev Okulu Derneği ve alanda çeşitli uzman seminer çalışmaları düzenleyen Akansel Eğitim ve Danışmanlık Firması; Online Zirve Psikoloji Semineri çalışmasında iş birliği yapmaktadır. 31 Temmuz 2022 tarihinde düzenlenecek Online Zirve Psikoloji Semineri, 10 Oturumluk seminerlerden oluşmaktadır. Eğitim sonunda, imzalı e-belge alabilmek, konuşmacı hocalarımızın bilgilerinden ve deneyimlerinden yararlanmak ve bu kıymetli seminerlerin içinde yer almak ister misiniz?

Eğitim İçeriği:

Binnur YEŞİLYAPRAK

Ünvan : Prof Dr.

Konu : Hareket ve Dans Terapisi :

Stresle Başa Çıkmada Dışavurumcu Yaklaşımlar

Erol GÖKA

Ünvan : Prof Dr.

Konu : Varoluşçu-dinamik yaklaşımın ilkeleri”

Vedat ŞAR

Ünvan : Prof Dr.

Konu : Travma Sonrası Stres Ve Çocukluk Çağı Travmalarının Yaşam Boyu Sonuçları Ve Dissosiyatif Bozukluklar

Cebrail KISA

Ünvan : Prof Dr.

Konu : Cinsel Terapistin Bilmesi Gereken Temel İlkeler ve Cinsel Terapist Olmak

Mehmet ŞAKİROĞLU

Ünvan : Doç Dr./ Klinik Psikolog

Konu : Metaverse Psikolojisi :

Avatarım Metaversete Psikoterapist Oldu

Ceren GÜMÜŞ YAŞA

Ünvan : Uzman Klinik Psikolog / Yazar

Konu : Çocuklarda Tuvalet Alışkanlığı ve Sağlıklı Mahremiyet Bilinci

Ramazan SAYGIN ŞİMŞEK

Ünvan : Uzman Psikolog

Konu : Evlilik ve İlişki Terapisinde İlk Görüşme Teknikleri ve Metaforları

Uğur DALAN

Ünvan : Uzman Psikolog

Konu : Madde Bağımlılığı ve  Sigara Bağımlılığının Çocuk Ve Yetişkin İstismarı Üzerindeki Etkileri

Ferhan BIÇAKÇILAR

Ünvan : Uzman Psikolojik Danışman / Psikoterapist

Konu : Psikolojik Sağlamlık için Katılıktan Esnekliğe

Mehmet Hilmi EREN

Ünvan : Uzman Psikolojik Danışman

Konu : RAM’lar, MEB ve Özel Sektör Kapsamında Psikolojik Danışman’ın geleceği

Kimler Katılabilir?

Tüm psikologlar, psikolojik danışmanlar, aile danışmanları, çocuk gelişimcileri, öğretmenler, üniversite öğrencileri veya mezunları ve kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Eğitim Tarihi:

Online Zirve Psikoloji Semineri, 31 Temmuz 2022 tarihinde gerçekleşecektir.

Sertifikasyon:

Eğitim programın sonunda katılımcılara; e-devlet, üniversite, dernek ve Akansel Eğitim Danışmanlık Firması onaylı ‘’Başarı Sertifikası’’ verilecektir.

E devlet onayı için gerekli sınav tarihinde sınava katılamayan kişiler için mazeretleri uygun görüldüğü takdirde e devlet görünürlüğü sistem kredi ödemesi için gerekli olan 25 TL ek ödeme yapmaları şartı ile kaçırılan sınava alınacaklardır. Bu yüzden belirtilecek sınav tarihine dikkat edilmesini, ek ödeme mağduriyetine düşülmemesini hatırlatırız.

Katılım Bedeli:

Bu çalışmada maliyetlendirme minimum tutulmaya çalışılmış olup 170 TL’dir.

Neden Katılmalıyım?

-Kariyerinize yatırım yapmak

-Kendinizi geliştirmek

-Tecrübelerden faydalanmak

-CV’nizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için bu eğitimde siz de olmalısınız.

-Alacağınız sertifikalar ile iş başvurularında rakiplerinizden bir adım önde olmak için.

EUROPASS Kart

EUROPASS Uluslararası geçerlilik kapsamında sertifikalarınıza hem her ortamdan erişebilmek için hem de yurtdışı geçerliliğini sağlamak için eğitimden ayrı olarak sitemizden Europass kart temin edebilirsiniz.

Ayrıca eğitime ek olarak Europass kart alan katılımcılarımız, E-DEVLET + Üniversite onayının yanı sıra adreslerine kargolanacak EUROPASS CARD ile tarafımızdan aldıkları ve bundan sonra alacakları TÜM EĞİTİMLERİ Uluslararası EUROPASS onayına dahil etmiş olacaklardır.

NOT: EUROPASS CARD’ın bir sefer alınması yeterli olup sonraki tüm eğitimlerde uluslararası geçerlilik süreci işletilmiş olacaktır.

Europass Kart kapsamında yapılan başvurularda, basım işlemi başvuru alındığı andan itibaren başlatıldığı için iptal/iade yapılamamaktadır.

Seminer Nereden Yapılacak?

Katılımcılarımızın başvuruları kontrol edildikten sonra, seminerimize özel açılacak Telegram grubuna katılımcılar davet linki ile alınacaklardır. Seminer Zoom ve Youtube katılım linkleri veya ilgili duyurular bu gruptan yapılacaktır.

Kurumsal katılımlar veya 7 ve üzeri toplu katılımlarda size özel fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Seminer İçin Önemli Notlar

Eğitim başvuruları için iptal talebiniz, sipariş tarihinden itibaren 7 gün içinde talep bildirmeniz halinde işleme alınmaktadır. 7. günden sonra yapılan iptal talepleri işleme alınmamaktadır. Eğitim başladıktan sonra iptal veya iade yapılmamaktadır.

Ödeme sürecinizi tamamladıktan sonra kesin kayıt sms onayı ve bilgilendirmelerin yapılacağı Telegram grup davet linki başvurunuzu yaptıktan sonra 3-4 gün içinde gelecektir. Başvurunuzdan 3-4 geçtikten sonra herhangi bir bilgilendirme alamazsanız tarafımıza WhatsApp mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.