Skip to main content

Kevin SPENCER ile Magic Show Gösterisi

Ev Okulu Derneği olarak ebeveyn ve çocukların farklı alanlarda deneyimler edinmesini destekliyor ve sizi Atta Festival iş birliğiyle yepyeni bir program ile müthiş bir görsel şölenle, ABD’den misafir ettiğimiz Dr. KEVIN SPENCER hocamız ile online Magic Show Gösterisi’ne davet ediyoruz!

Dünyada yoğun talep gören etkinliklerden biri olan Dr. Kevin SPENCER ile Magic Show gösterisi çocukların yaratıcılığını ve esnek düşünmeyi geliştirirken biliş, motor becerileri atölyesi, iletişim ve sosyal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için eğitim ve hayal gücünü birleştirir.

Kevin Spencer ile Magic Show Gösterisi’ni depremzede çocuklar için yeniden düzenliyor ve Magic Show’un  büyüleyici dünyasıyla tüm çocukları ÜCRETSİZ şekilde buluşturuyoruz.

Etkinlik Tarihi:

Etkinliğimiz 16 Nisan 2023 tarihinde saat 21.00’de online olarak etkileşimli zoom oturumu ile gerçekleşecektir.

Kimler Katılabilir?

Kevin Spencer’ın Magic Show Gösterisi’ne tüm okul öncesi, ilkokul, ortaokul çocukları katılabilir.

Ödüllü sihirbaz Kevin Spencer’ın hikaye anlatımı, sihir ve seyirci katılımını birleştiren bu eğlenceli gösterisi ile tüm aile üyeleriniz için harika bir performans sizi bekliyor.

Katılım Bedeli:

Etkinliğimiz ilgili tüm katılımcılarımız için ÜCRETSİZ olarak gerçekleştirilecektir.

Etkinlik için Önemli Notlar

Etkinlik dili İngilizce olup ardıl çeviri yapılacaktır.

Başvurunuzu yaptıktan sonra 3-4 gün içinde dernek tarafından bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Başvurunuzdan 3-4 geçtikten sonra herhangi bir bilgilendirme alamazsanız tarafımıza WhatsApp mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

“Her ev, öğrenmek için güvenli ve eğlenceli bir yer olmalıdır. Hocus Focus projesi, bu konsepti gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olur. Güven ve benlik saygısı oluşturur. Çocukların başarının sıkı çalışma ve göreve dikkat ile elde edilebileceğini görmelerini sağlar. Her çocuk, Hocus Focus yöntemlerini uygulamaktan gelen güveni ve başarıyı hissetmeyi hak eder. Bu programın eğitim için yaptıkları gerçekten büyülü!”

Katılımcılarımızın Yorumları

Kevin Spencer’la tanışın

Müfredat, eğitimci ve öğretim sanatçısı Kevin Spencer tarafından geliştirilmiştir. Spencer, sınıftaki sihir numaralarının eğitici ve terapötik faydaları konusunda önde gelen otorite olarak kabul edilir. Carlow Üniversitesi’nde (PA) eğitim programında öğretim üyesi, UAB’nin Tıpta Sanat Enstitüsü ve Mesleki Terapi bölümünde araştırma danışmanı ve Fulbright Uzmanı ve ABD Dışişleri Bakanlığı ile özel popülasyonlar için sanat entegrasyonu konusunda konu uzmanı. Çalışmaları onu, eğitimciler için mesleki gelişim eğitimleri ve öğrenciler için etkileşimli sınıf etkinlikleri yürüttüğü dünyanın dört bir yanına götürdü. Uluslararası eğitim konferanslarında düzenli olarak konuşmacı olarak yer almakta ve sanatın gücüne, her seviyeden öğrenciye dönüştürücü eğitim deneyimleri getirmek için inanmaktadır.