Skip to main content

Boş Ders Tadında

PROGRAM HAKKINDA

Bu yazıyı okuyorsanız öğrencilik döneminizdeki boş dersleri hatırlamanızı arzu ederiz. Öğrenciyken keyifle öğrenilen; dersin boş olduğu bilgisi, o ders saatinde bir şey öğrenilmeyeceği anlamına gelmez. Pek çok oyunlar boş derste üretilmiş, pek çok arkadaşlıklar boş derslerde kurulmuştur. Bazıları kitap okumayı tercih ederken bazıları da şarkılar söylemiştir. Yeni yetenekler çıkar boş derslerde…Ya da mevcut yeteneğin ortaya çıkmasını sağlar boş dersler. Bir önceki günün akşamındaki maçı tartışırken bazıları, fikri tartışmalara da ortam sağlar boş dersler.

Ev Okulu Derneği olarak ÖĞRETMENLER ve EĞİTİM MERAKLILARI İÇİN “Boş Ders Tadında” bir program hazırladık. Standart, klişe organizasyonların dışında farklı bir programla karşınızdayız. Hani katıldığınız etkinliklerin sonunda en sık söylenilen iki kelime vardır ya; Keşke ve İyi ki.  İki kelimenin de konuşulacağı bir program iddiasıyla hazırlandık. “Keşke diğer eğitimci arkadaşlarım ve dostlarım da gelseydi ve görselerdi” ile “İyi ki gelmişim” cümlelerini işitme iddiası bu.

Programda Ne Var ?

Sevgili eğitimci ve eğitim dostu; bu programda Güldürürken Düşündürme, Düşündürürken Anlama da var. Başarılı komedyenlerin gösteri sonunda dedirttiği “Hiç güleceğim yoktu” ifadesi gibi etkinlikteki iyi anlatıcılarla “Hiç anlayacağım yoktu” dedirtebilecek türde bir etkinlik bizimki.

Kıymetli Prof. Dr. Binnur YEŞİLYAPRAK hocamız konuşmacı olarak bizlerle olacak.


Yetenek Sizsiniz Finalisti GAME OF GÖLGE Ekibi muhteşem gölge sanatı gösterisiyle katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşatacak.


Değerli eğitimci Doç. Dr. Yavuz SAMUR eğitim çalışmalarındaki tecrübelerini muhteşem sahne performansıyla bizlere sunuyor olacak.


@avukatergunkazanir Instagram hesabıyla düşündüren paylaşımlar da yapan Sn Ergün KAZANIR sahne gösterisiyle aramızda.


Kidsnook kurucusu ve masal anlatıcısı Sn. Ayşegül DEDE ARICI sunum ve moderasyonla bizlerle olacak.


MEB Beşiktaş RAM Müdürü ve Ev Okulu Derneği Başkanı Sn. Mehmet Hilmi EREN sunum ve moderasyonla bizlerle olacak.


Yücel Akademi Kurucusu Sn. Yücel ARICI eğitim sahasındaki tecrübelerini paylaşacak.


@safiyesr Instagram hesabındaki keyifli müziklerle tanıdığımız Safiye ÇAKMAK sahne performansıyla aramızda olacak.


Programda gerçekleşecek SÜRPRİZ etkinliklerde

1 katılımcımıza TABLET


1 katılımcımıza DRONE


3 katılımcımıza 1.000 TL değerinde Kitap Seti hediye edilecektir.


Etkinlik alanına gelen TÜM KATILIMCILARIMIZA çocukları ve öğrencileri için kullanabilecekleri 400’er TL değerinde 4’er adet ÜCRETSİZ SEA LİFE Giriş Bileti hediye edilecektir.


PROGRAMA NASIL KATILABİLİRİM?

Programımız ticari bir amaçla hazırlanmamıştır. Programa ÜCRETSİZ katılabilirsiniz. Kayıt olan kişilere ONAY SMS’i gönderilmektedir.

Etkiliğe katılan katılımcılarımıza e-katılım belgesi verilecektir

PROGRAM İŞBİRLİKLERİ

Program İstanbul Haliç Üniversitesi ev sahipliğinde Ev Okulu Derneği tarafından, Kidsnook, Yücel Arıcı Akademi, Öğretmenler Sayfası işbirliğiyle düzenlenmektedir.

Tarih: 30 Kasım 2023
Saat: 18.30 / 20.30

Etkinliğin adresi: Güzeltepe, 15 Temmuz Şehitler Cd No: 14/12, 34060 Eyüpsultan/İstanbul
Konumu: https://maps.app.goo.gl/PfKaiXzFGijHaA1s9

Otopark imkanı vardır.

Alibeyköy metrosundan indikten sonra yürüme mesafesi 12 dk. Program bitişi 21:15 ve 22:15 arası Ring seferleri mevcuttur.

https://halic.edu.tr/tr/halicte-yasam/ulasim-ve-servisler linkinde RİNG seferleri ve TÜM ULAŞIM bilgilerine erişebilirsiniz.