Skip to main content

Dr. KEVIN SPENCER ile HOCUS FOCUS Magic Show Gösterisi

Ev Okulu Derneği olarak ebeveyn ve çocukların farklı alanlarda deneyimler edinmesini destekliyor ve sizi Atta Festival işbirliğiyle müthiş bir görsel şölene, ABD’den misafir ettiğimiz Dr. KEVIN SPENCER ile Magic Show Gösterisi’ne davet ediyoruz!

Bu kapsamda, hem çocukların ve bireylerin merakını hem de aile içi iletişimlerinin desteklenmesi için çeşitli faaliyetler ve gösteriler yürütmeye çok önem veriyoruz.

Dünyada yoğun talep gören etkinliklerden biri olan Dr. KEVIN SPENCER HOCUS FOCUS gösterisi çocukların yaratıcılığını ve esnek düşünmeyi geliştirirken biliş, motor becerileri, iletişim ve sosyal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için eğitim ve hayal gücünü birleştirir.

Dr. KEVIN SPENCER HOCUS FOCUS Gösterisi, Kültür Üniversitesi Ataköy Kampüsü’nde Kevin Spencer ile düzenleyerek sizi ve ailenizi, arkadaşlarınızı Ev Okulu Derneği ailesi ve sihrin öğretici şovuyla tanışmaya davet ediyoruz.

Etkinliğin Gerçekleştirileceği Yer:

Etkinliğimiz, Kültür Üniversitesi Ataköy Kampüsü’nde gerçekleşecektir. Metrobüs durağına 5 dk. yürüme mesafesindedir.

Etkinlik Tarihi:

Etkinliğimiz 10 Aralık Cumartesi günü 14.00 oturumunda gerçekleşecektir.

Kimler Katılabilir?

Kevin Spencer Sihirbazlık Gösterisi
2 yaş ve üzeri çocuklar için veya tüm aile için.
40 dk.
Kevin Spencer’ın gösterisi her yaştan izleyici için etkileyici bir performans. Ödüllü sihirbaz Kevin Spencer’ın hikaye anlatımı, sihir ve seyirci katılımını birleştiren bu eğlenceli gösterisi tüm aile için harika bir performans.
Etkinlik dili İngilizce olup çeviri yapılacaktır.


3 December Saturday 15.00
The Magic of Kevin Spencer
For children 2 years and above
40 minutes
This performance is for people of all ages and abilities. It features award-winning magician Kevin Spencer in a fun-filled show that combines storytelling, stage magic, and audience participation. This is a show for the entire family.
This performance will be in English.

Katılım Bedeli:

Etkinliğimiz 2 yaş ve üzeri için kişi başı 49 TL’dir.

Etkinlik için Önemli Notlar:

  • Programımıza başvuran katılımcılara SMS’le etkinlik konum ve saati bildirilecektir.
  • Lütfen size bildirilen SEANS için katılım gösteriniz !
  • Çocuk katılımcılarımızın en az bir yetişkinle etkinliğe katılımı beklenmektedir.
  • Talep eden çocuk katılımcılarımız için yanlarında sosyal etkinlik formu getirmeleri halinde formlar imzalanacaktır.

Başvurunuzu yaptıktan sonra 3-4 gün içinde dernek tarafından bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Başvurunuzdan 3-4 geçtikten sonra herhangi bir bilgilendirme alamazsanız tarafımıza WhatsApp mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

“Her ev, öğrenmek için güvenli ve eğlenceli bir yer olmalıdır. Hocus Focus projesi, bu konsepti gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olur. Güven ve benlik saygısı oluşturur. Çocukların başarının sıkı çalışma ve göreve dikkat ile elde edilebileceğini görmelerini sağlar. Her çocuk, Hocus Focus yöntemlerini uygulamaktan gelen güveni ve başarıyı hissetmeyi hak eder. Bu programın eğitim için yaptıkları gerçekten büyülü!”

    Kevin Spencer’la tanışın

    Müfredat, eğitimci ve öğretim sanatçısı Kevin Spencer tarafından geliştirilmiştir. Spencer, sınıftaki sihir numaralarının eğitici ve terapötik faydaları konusunda önde gelen otorite olarak kabul edilir. Carlow Üniversitesi’nde (PA) eğitim programında öğretim üyesi, UAB’nin Tıpta Sanat Enstitüsü ve Mesleki Terapi bölümünde araştırma danışmanı ve Fulbright Uzmanı ve ABD Dışişleri Bakanlığı ile özel popülasyonlar için sanat entegrasyonu konusunda konu uzmanı. Çalışmaları onu, eğitimciler için mesleki gelişim eğitimleri ve öğrenciler için etkileşimli sınıf etkinlikleri yürüttüğü dünyanın dört bir yanına götürdü. Uluslararası eğitim konferanslarında düzenli olarak konuşmacı olarak yer almakta ve sanatın gücüne, her seviyeden öğrenciye dönüştürücü eğitim deneyimleri getirmek için inanmaktadır.