Skip to main content

Sınırlı kontenjanlı bu harika etkinliği kaçırmayın!

Ev Okulu Derneği olarak ebeveyn ve çocukların farklı alanlarda deneyimler edinmesini destekliyor ve sizi Atta Festival iş birliğiyle yepyeni bir program ile müthiş bir görsel şölenle, ABD’den misafir ettiğimiz Dr. KEVIN SPENCER hocamız ile ÇOCUKLARA ÖZEL MAGIC WORKSHOP SİHİR ATÖLYESİ’ne davet ediyoruz!

Dünyada yoğun talep gören etkinliklerden biri olan Dr. Kevin SPENCER ile Magic Workshop Sihir Atölyesi; çocukların yaratıcılığını ve esnek düşünmeyi geliştirirken biliş, motor becerileri, iletişim ve sosyal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için eğitim ve hayal gücünü birleştirir.

Yoğun talep gören Kevin Spencer ile Magic Show Gösterisi’ne ek olarak bu kez küçük gruplarda çocukların atölye deneyimi kazanmasını sağlıyoruz ve çocukları sihrin etkileyici dünyasına davet ediyoruz.

Etkinliğimiz 25 kişilik gruplar halinde gerçekleşecek, çocuk katılımcılarımıza özel, eşsiz bir deneyim sunan bir atölye programıdır.

Magic Workshop Sihir Atölyesi’nde Öğrenilecekler:

  • Kaybolan Kulak Çubuğu ya da Kaybolan Kürdan
  • Zıplayan Lastik Bant
  • Kenetlenen Ataşlar
  • Kaybolan Lastik Bant

Kimler Katılabilir?

Kevin Spencer ile yürüteceğimiz atölyemiz ile etkileyici bir performans çocuk katılımcılarımızı bekliyor. Ödüllü sihirbaz Kevin Spencer’ın hikaye anlatımı, sihir ve seyirci katılımını birleştiren bu eğlenceli gösterisi ve atölye deneyimi ile 8 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir performans gerçekleşecek.

Eğitim Tarihleri

Magic Workshop Sihir Atölyesi etkinliğimiz için oturum tarihi ilerleyen günlerde ilan edilecektir.

Katılım Bedeli:

Etkinliğimiz sadece çocuk katılımcılarımıza özel olarak 79 TL’dir.

Atölye için Gerekli Malzemeler

  • Kulak Çubuğu ya da Kürdan
  • Görünmez-şeffaf bant
  • 3 Farklı Renkte Lastik Bant
  • 2 Ataş
  • 1 adet 10 TL ya da 20 TL Banknot

Etkinlik için Önemli Notlar

Etkinlik dili İngilizce olup çeviri yapılacaktır.

Talep eden çocuk katılımcılarımız için Sosyal Etkinlik Formu düzenlenmektedir.

Başvurunuzu yaptıktan sonra 3-4 gün içinde dernek tarafından bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Başvurunuzdan 3-4 geçtikten sonra herhangi bir bilgilendirme alamazsanız tarafımıza WhatsApp mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

“Her ev, öğrenmek için güvenli ve eğlenceli bir yer olmalıdır. Hocus Focus projesi, bu konsepti gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olur. Güven ve benlik saygısı oluşturur. Çocukların başarının sıkı çalışma ve göreve dikkat ile elde edilebileceğini görmelerini sağlar. Her çocuk, Hocus Focus yöntemlerini uygulamaktan gelen güveni ve başarıyı hissetmeyi hak eder. Bu programın eğitim için yaptıkları gerçekten büyülü!”

Kevin Spencer’la tanışın

Müfredat, eğitimci ve öğretim sanatçısı Kevin Spencer tarafından geliştirilmiştir. Spencer, sınıftaki sihir numaralarının eğitici ve terapötik faydaları konusunda önde gelen otorite olarak kabul edilir. Carlow Üniversitesi’nde (PA) eğitim programında öğretim üyesi, UAB’nin Tıpta Sanat Enstitüsü ve Mesleki Terapi bölümünde araştırma danışmanı ve Fulbright Uzmanı ve ABD Dışişleri Bakanlığı ile özel popülasyonlar için sanat entegrasyonu konusunda konu uzmanı. Çalışmaları onu, eğitimciler için mesleki gelişim eğitimleri ve öğrenciler için etkileşimli sınıf etkinlikleri yürüttüğü dünyanın dört bir yanına götürdü. Uluslararası eğitim konferanslarında düzenli olarak konuşmacı olarak yer almakta ve sanatın gücüne, her seviyeden öğrenciye dönüştürücü eğitim deneyimleri getirmek için inanmaktadır.