Araştırmacı Ruhu Yüksek Çocuklar Yetiştirme Semineri

Seminerimiz sona ermiştir. Farklı eğitimlerimizi incelemek için, sitemizin eğitimler kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Ev Okulu Derneği olarak çocukların, ebeveynlerin ve eğitimcilerin gelişimlerinin bütüncül olarak ve ilgi alanlarına göre atölyelerle, seminer ve eğitimlerle desteklenmesini oldukça önemli buluyoruz. Bu kapsamda ücretsiz olarak gerçekleştireceğimiz Araştırmacı Ruhu Yüksek Çocuklar Yetiştirmek seminerimize ilgili herkesi bekliyoruz.

Çocuklardaki araştırmacı ruhun gelişmiş olması, onların kendini keşfedebilmeleri için sahip olması gereken en önemli anahtardır. Bu doğrultuda eğitimde şu sorulara cevap bulabileceksiniz;

-Öğrenme nedir?

-Beyinde öğrenme nasıl gerçekleşir?

-Öğrenmenin daha verimli ve kalıcı olması için hangi özelliklere sahip olması gerekir?

-Merak öğrenmeyi nasıl etkiler? Bu konuda ne tür araştırmalar yapılmış ve ne gibi sonuçlara ulaşılmış?

-Çocuklarda merak nasıl uyandırılır?

-Ebeveyn ve eğitimciler araştırmacı ruhu yüksek, meraklı çocuklar yetiştirmek için neler yapmalı?

-Destekleyici etkinlik ve kitap önerileri

Konferans Tarihi

Etkinlik, 24 Eylül Cuma günü, saat 20.00’de gerçekleştirilecektir.

Katılım Bedeli

Bu çalışma tamamen gönüllülük esaslı olarak gerçekleşecek olup dernek olarak katılımcılarımıza ÜCRETSİZ olarak sunulmaktadır. 

Sertifikasyon

Etkinlik sonunda programa katılan katılımcılarımıza özel Katılım Belgesi verilmektedir.

Bu Atölye Kimler için Uygun?

Araştırmacı ruhu yüksek çocuklar yetiştirmek ve onlara eşlik etmek konusunda bilgilenmek isteyen HERKES konferansımıza katılabilir.

Program Nereden Yapılacak?

Atölyemize başvuran kişiler, açılacak olan atölyeye özel Telegram grubuna davet linki ile alınacaklardır. Konferans yayın linki bu grupta bir gün önce paylaşılacaktır.

Başvuru sürecinizi tamamladıktan sonra kesin kayıt sms onayı ve bilgilendirmelerin yapılacağı Telegram grup davet linki başvurunuzu yaptıktan sonra 3-4 gün içinde gelecektir. Başvurunuzdan 3-4 geçtikten sonra herhangi bir bilgilendirme alamazsanız tarafımıza WhatsApp mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Niket Çelik Kimdir?

Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği lisans eğitiminin ardından İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Psikoloji tezli yüksek lisansını tamamladı.

Alanda çalışmalarının yanında çocuklarla daha çok sosyal duygusal gelişim ve bilişsel gelişim odaklı atölyeler düzenlemektedir. Şu anda sosyal medyada içerikler üretmekte, çeşitli sitelerde yazılar yazmakta, çocuklarla online ve yüz yüze atölyeler düzenlemekte ve aynı zamanda yetişkin eğitimleri vermektedir.

Ev Okulu Derneği Ortabayır Mahallesi Şair Çelebi Sokak  Gürtaş İş Merkezi No :1 Kat :1 D :2 Levent /İstanbul bilgi@evokulu.org Gsm : 0537 430 43 02