Skip to main content

EV OKULU APP HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER!

Ev Okulu App nedir?

Ev Okulu App, Eğitimin Süper APP’idir. Ev Okulu App; farklı ihtiyaçlara hizmet eden pek çok uygulamayı içinde barındıran, mali değeri 100 bin TL’ye varan sertifikalı eğitimleri ücretsiz takip edebileceğiniz, binlerce eğitim videosundan ve eğitici aktivitelerden oluşan, eğitimci ve ebeveynlerin istifadesine sunulmuş bir eğitim aplikasyonudur. Ev Okulu App ile çocuğunuz, öğrencileriniz ve danışanlarınız ile gerçekleştirebileceğiniz etkinlikleri görebilir, eğitim programlarına katılabilir, ödüllü bilgi yarışmalarında kendinizi sınayabilir, gidilebilecek ve gezilebilecek eğlenceli ve eğitsel mekanları inceleyebilir; makalelere, sesli ve video bloglara, ücretsiz e-kitaplara erişebilir ve kişisel gelişiminize katkı sunabilirsiniz.

Ev Okulu App;

  • Çocukları ile kaliteli vakit geçirmek isteyen ebeveynlere sunduğu etkinlik, eğitici aktivite ve içerikler ile ebeveynlik becerilerini geliştirmek için eğitimlere katılmak isteyen ebeveynlere
  • Öğrencilerinin aynı zamanda bilişsel becerilerini de desteklemek isteyen, eğitim programlarına katılarak kendisini geliştirmek isteyen öğretmenlere
  • Terapistlik becerilerini geliştirmek için eğitimler alan tüm ruh sağlığı meslek gruplarına ve öğrencilerine
  • Eğitimler ile kendini geliştirmek isteyen tüm yetişkinlere
  • Çocuklara özel çekilmiş atölye ve eğitimler ile çocuklara

  Ev Okulu App, bir Süper App’tir. Yani Ev Okulu App ile ayrı ayrı app olarak çıkabilecek pek çok içeriği tek bir aplikasyonda sizler için birleştirdik.

  Ev Okulu App’te neler var?

   • Çocuğunun bütüncül gelişimini önemseyen, onu eğlenerek öğrenebileceği materyaller ve aktiviteler ile desteklemek isteyen bir ebeveynseniz,
   • Öğrencilerinin eğitiminde fark yaratmak isteyen bir eğitimciyseniz,
   • Kariyer gelişimine ve mesleki becerilerine yatırım yapmak isteyen bir uzmansanız,
   • Kişisel gelişimine pek çok alanda katkıda bulunmak isteyen bir bireyseniz,

   Uzmanların incelemeleri ve araştırmaları neticesinde özenle hazırlanmış olan eğitici aktiviteler, evde çocuğunuzla birlikte oynayabileceğiniz oyunlar, çocuk, ebeveyn ve uzmanlara yönelik çeşitli kaynaklar, alanında uzman kişiler tarafından sunulan eğitimler, nerede olursanız olun okuyabileceğiniz, izleyebileceğiniz ve dinleyebileceğiniz blog içerikleri, her ay sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz mekan ve etkinlik önerilerinin yer aldığı Nerede Ne Var bölümü, gününüze renk katacak Günün Reçetesi bölümü, ödüllü bilgi yarışmaları ve ÜCRETSİZ olarak ulaşabileceğiniz içeriklerle birlikte abonelik sistemiyle hizmetinize sunulan daha pek çok alan, eğitimin süper aplikasyonu olan Ev Okulu App’te sizleri bekliyor!

   ‘‘Profil’’imde neler var?

    • Tüm satın aldığınız içerik ve ürünleri görebileceğiniz ‘‘SATIN ALDIKLARIM’’ bölümü,
    • Tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını indirebileceğiniz veya görüntüleyebileceğiniz SERTİFİKALARIM bölümü,
    • İçeriklerden kazandığınız puanları görüntüleyebileceğiniz GELİŞİM PUANLARI bölümü,
    • Kayıt olduğunuz eğitimleri takip edebileceğiniz EĞİTİMLERİM bölümü,
    • Göndermiş olduğunuz dosyaları takip edebileceğiniz DOSYALARIM bölümü,
    • Profilinize uygun size tanımlanan fırsatları görebileceğiniz SİZE ÖZEL bölümü,
    • Kişisel bilgilerinizi girebileceğiniz BİLGİLERİM bölümü; profilinizi oluşturmaktadır.

    Ev Okulu App ‘‘Etkinlikler’’de neler var?

      • Çocuğunuzla veya öğrencilerinizle yapabileceğiniz binlerce ‘‘Eğitici Aktivite’’yi,
      • Hem ev ortamında hem de farklı ortamlarda oynanabilecek geliştirici oyunları, ‘‘Ev Oyunları’’ bölümünde,
      • Sıra dışı özgün sorularla çocuğunuz ve öğrencilerinizi gelişimine katkı sunmak için ‘‘SOR’’ bölümünde,
      • Çocuklarınız ve öğrencilerinizle gerçekleştirebileceğiniz faaliyetleri ‘‘YAP’’ bölümünde,
      • Çocuklarınız ve öğrenmesi ve araştırması gereken başlıkları ‘‘ARAŞTIR’’ bölümünde görebilirsiniz.

      Tüm bu başlıklar altında binlerce içeriğe erişebilir ve her gün yeni eklenen özgün içeriklerle sürekli güncel bilgiyle beslenebilirsiniz.

      Ev Okulu App ‘‘Blog’’da ne var?

       Hangi bilgiyi, sağlıklı bir şekilde ve nerden edinebilirim diyor ve bu konuda zorlanıyor musunuz? Alanın uzmanları elimin altında olsun ve bilgi önüme aksın, istiyor musunuz? Ev Okulu App ‘‘BLOG’’ bölümü tam size göre.

       • ‘Makaleler’ bölümünden yüzlerce makaleye,
       • Sesli blog bölümünden evde, arabada, iş yerinde; ister telefondan ister kulaklıkla ister bluetooth ile bulunduğunuz ortamda dinleyebileceğiniz yüzlerce eğitim içeriğine,
       • Alandaki uzman isimlerle röportajların olduğu ‘Video Blog’ bölümüne,
       • Ücretsiz indirebileceğiniz binlerce kitabın olduğu ‘Kaynak Hazinesi’ne

       Ev Okulu App ‘‘Blog’’ ile erişebilirsiniz.

       Ev Okulu App ‘‘Eğitimler’’de ne var?

         Eğitim programlarıyla kendinizi geliştirmek ve geçerli sertifika programlarıyla hem mesleki gelişiminize hem de ebeveynlik becerilerinize katkı sunmak mı istiyorsunuz? Sertifikalı eğitim programlarına katılmak istiyor ama bütçe ayırmakta zorlanıyor musunuz? Ev Okulu App ‘‘EĞİTİMLER’’ bölümü tam size göre.

         Ev Okulu App ile mali bedeli 100 bin TL’yi aşkın sertifikalı eğitimlere ÜCRETSİZ kaydolabilirsiniz. Yüksek maliyetli pek çok eğitim programlarına ise düşük maliyetlerle katılabilirsiniz. Eğitimlerinizi tamamlayıp, sınavlarınıza online olarak katılabilir ve pek çoğu e-devlet onaylı eğitim programlarından sertifikalarınızı elde edebilirsiniz.

         Ev Okulu App ‘‘Nerde Ne Var?’’da ne var?

          ‘‘Bu hafta sonu nereye gideyim? Çocuğumu nereye götürsem? Kişisel gelişimine faydalı olabilecek ne gibi bir aktiviteye katılsam?’’ diyorsanız Ev Okulu App sizin için araştırdı.

          İster çocuklara ister yetişkinlere yönelik olsun bulunduğunuz bölgede ne gibi etkinlikler var, ücretli ücretsiz nelere katılabilirsiniz ‘‘NERDE NE VAR?’’ bölümünde görebilirsiniz.

          Ev Okulu App ‘‘Günün Reçetesi’’nde ne var?

            Her gün önünüze sizi geliştirecek faydalı bilgiler otomatik olarak düşsün istiyorsanız Ev Okulu App’teki ‘‘Günün Reçetesi’’ tam size göre. Her gün ‘Günün Videosu’ndan, ‘Günün Sözü’ne, ‘Günün Deyimi’nden, ‘Günün Atasözü’ne’, ‘Günün Anismasyonu/Filmi’nden ‘Günün Kelimesi’ne ve ‘Günün Tarihi Olayı’ına kadar; ‘‘GÜNÜN REÇETESİ’’ elinizin altında.

            İster siz faydalanabilirsiniz isterseniz de sevdiklerinizle ‘‘Günün Reçetesi’’ni paylaşabilirsiniz.

            Ev Okulu App ‘‘Shop’’ta neler var?

             Çocuğunuz, danışanlarınız veya öğrencileriniz için alanında uzman ve yetkin kişilerden profesyonel destek almak, zeka testi, oyun terapisi, danışmanlık gibi pek çok hizmeti uygun koşullarda temin etmek için Ev Okulu App ‘‘SHOP’’ bölümünden faydalanabilirsiniz.

             Çocuğunuz, danışanlarınız veya öğrencileriniz için güvenle temin edebileceğiniz eğitim materyalleri ve zeka oyunlarına da yine ‘‘SHOP’’ bölümünden ulaşabilirsiniz. Meslek uzmanı olarak uzmanlık alanınızla ilgili test materyallerine ve kitapları Ev Okulu App ‘‘Shop’’ bölümünden kolayca temin edebilirsiniz.

             Ev Okulu App ‘‘Bilgi Yarışması’’nda ne var?

               Televizyonda gördüğünüz ve ‘‘Aslında ben de cevabı biliyorum ve katılsaydım belki ben de kazanırdım.’’ dediğiniz yarışmalar oluyor mu? Ev Okulu App Bilgi Yarışması ile siz de artık bir bilgi yarışmacısı olabilirsiniz. Her hafta CANLI ÖDÜLLÜ Bilgi Yarışmalarında kendinizi sınayabilir, LAPTOP’tan tablete, Drone’dan oyun konsoluna; yüzlerce ödülden birini kazanma şansını elde edebilirsiniz. Belki ilk seferde olmasa da şansınızı sonraki yarışmalarda sürdürebilirsiniz. .

               Haydi siz de Ev Okulu App Bilgi Yarışmasında yarışmacılar arasına katılın!

               Ev Okulu App ‘‘Takvim’’de ne var?

                ‘‘Hangi gün, nerede, ne gibi etkinlikler var?’’ merak ediyorsanız tüm müze, atölye, tiyatro, seminer içerikleri; hepsi tek uygulamada elinizin altında. .

                Takvim bölümünde günü seçerek o gün nerede, hangi lokasyonda, ne tür etkinlikler var; görebileceğiniz bilgileri Ev Okulu App ‘‘Takvim’’ bölümünde görebilirsiniz.

                Ev Okulu App ‘‘Sizden Gelenler’’de ne var?

                  Güzelliklerin paylaşıldıkça çoğaldığına inanıyoruz. ‘‘Başka bir ailenin veya eğitimcinin yaptığı faydalı etkinlikten ben de haberdar olmak istiyorum ve o etkinlikten esinlenmek istiyorum.’’ diyorsanız Ev Okulu App ‘‘Sizden Gelenler’’ tam size göre. .

                  Hem gerçekleştirdiğiniz ve faydalı olduğunu gördüğünüz çalışmalarınızı başkalarının istifadesine sunabilirsiniz hem de başka insanların yararlı paylaşımlarından ilham alabilirsiniz.

                  Google Play İndirme Linki             

                  APP Store İndirme Linki             

                  EV OKULU  APP WEBSİTESİ