Kayıp Şehir Atlantis Kış Okulu

Bu sömestr tatilini hem eğlenceli hem verimli geçirmek ister misiniz? Ev Okulu Derneği Youtube Kanalında Şehir Atlantis Kış Okulu seni bekliyor! 24 Ocak-24 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kış Okulu için kayıtlar başladı!

Özellikle karnelerin alınmasının ardından kış mevsimi, çocuklar tarafından iple çekilerek beklenir. Sömestr tatilinde çocuklar soluklanıp eğlenmek isterler. Fakat bu uzun süre zarfında çocuklar zaman zaman sıkılır ve kendilerini oyalayacak şeyler bulmakta zorlanırlar. Hem eğlenmeleri hem de zamanı verimli kullanmaları için siz de kış okuluna katılabilirsiniz. Kayıp Şehir Atlantis Kış Okulu sayesinde, hem öğretici hem eğlenceli atölyeleri evinize getiriyoruz! Çocukların ilgi alanları ile eğlenceyi ve eğitimi birleştiriyoruz!

Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul seviyelerinden çocuklarımız için ayrı ayrı hazırlanmış ve özelleştirilmiş programlar ile kış okulumuz sizleri bekliyor. 24 Ocak- 24 Şubat tarihleri arasında seviyenize özel, temel düzeyde İspanyolca eğitimi, beyin jimnastiği, bilim atölyesi, bilgi yarışmaları, atölye çalışmaları, oyun saati, uzman söyleşisi, İspanyolca konuşma kulüpleri sizleri bekliyor.

Kış Okulu’nda sizleri 18 ders temel düzey İspanyolca eğitimi, 4 ders bilim atölyesi, 3 ders beyin jimnastiği, 4 farklı atölye, 4 farklı oyun saati , 3 ders konuşma kulübü, bilgi yarışmaları ve uzman söyleşisi bekliyor. Çocukların eğlenerek öğrenebileceği bir sömestr tatiline hazır mısınız?

Kış okulunu tamamlayan çocuklar için, Katılım Belgesi ve Sosyal Etkinlik Formu düzenlenecektir.

NOT: Kayıp Şehir Atlantis Kış Okulu için şu an ön başvuru yapabilirsiniz. Daha sonra tarafınıza SMS ile gönderilen link üzerinden katılım bedelini (30TL) ödediğiniz taktirde kesin kaydınız oluşturulacaktır.

Yayınlarımızın bir kısmı canlı, bir kısmı da kayıttan gerçekleştirilecektir.

Kayıp Şehir Atlantis Kış Okulu Okul Öncesi Programı

Kayıp Şehir Atlantis Kış Okulu İlkokul Programı

Kayıp Şehir Atlantis Kış Okulu Ortaokul Programı

Ev Okulu Derneği Esentepe Mahallesi, Mithat Ulu Ünlü Sokak No: 20/B D:1 Şişli / İstanbul bilgi@evokulu.org Gsm : 0537 430 43 02