Skip to main content

1989 İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini Fatih’te tamamladıktan sonra, 2012 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü, 2017 yılında aynı okulda Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Yüksek Lisans Programı’nı tamamlamıştır. 2017 yılından itibaren Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Doktora Programı’nda akademik eğitimine devam etmektedir. 2013 yılından itibaren alanında yetkin kurum ve kişilerden zeka ve gelişim testleri (Türk Psikologlar Derneği), psikodinamik psikoterapi (Psike İstanbul; Prof. Dr. Gökhan Oral), Jungiyen Psikodrama (Ali Babaoğlu Psikodrama Enstitüsü, Prof. Dr. Maurizio Gasseau), rüyaların psikoterapide fenomenolojik kullanımı (Prof. Dr. Hayrettin Kara) konularında eğitimler almıştır.

Çeşitli dernek ve özel eğitim kurumlarında çalışmış, 2017’den itibaren halen Meva Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde 7-25 yaş aralığındaki çocuk, ergen ve genç erişkin danışanlarla bireysel ve grup psikoterapi görüşmeleri gerçekleştirmektedir. Özel çalışma alanını, fenomenolojik psikoterapi, aile danışmanlığı, rüya çalışmaları, Jungiyen psikodrama, edebi metin çalışmaları ve varoluşçu felsefe üzerine oluşturmuştur. Rüya çalışmaları ve psikoterapiyle ilgili makaleleri, hakemli dergilerde ve editörlerinden olduğu Dinlenen Ben Rüya ve Terapi Dergisi’nde yayınlanmaktadır. Fenomenolojik Rüya ve Benlik Araştırmaları Derneği’nde eğitici olarak görev almaktadır. Ev Okulu Derneği’nde eğitici eğitimleri ve halka açık seminerler düzenlemektedir.

Danışmanlık Hizmeti Verdiği Alanlar: Depresyon ve Kaygı Bozuklukları, Çocukluk Çağı Fobileri, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Zeka, Dikkat ve Yetenek, Zeka ve Akıl Oyunları, Akademik ve Tercih Danışmanlığı, Aile İçi/Kuşaklararası Çatışmalar, Varoluşsal Sorunlar, Rüyalar.