Ev Okulu Derneği Ebeveyn Ve Eğitimcilerin Yüksek Lisanslarını Destekliyor!

Ev Okulu Derneği, her türlü eğitim sürecinin ev ve aile ortamında desteklenmesi, ailelerin çocuklarının öğrenme süreçlerine katılması, okul ve ev uyumunun sağlanması, aile bağlarının kuvvetlenmesine yardımcı olmak ve ev okulu sistemlerinin ülkemizde tanınmasını amaçlayan, Türkiye’deki her bir evi eğitim ve mutluluk yuvasına dönüştürmek vizyonuyla hareket eden Türkiye’nin İLK ve TEK Ev Okulu Derneği’dir.

Eğitimcilerin ve ebeveynlerin akademik kariyerleriyle kendilerine, ailesine ve topluma daha faydalı bireyler haline gelmesi tüzüğümüzün  de maddeleri arasında yer almaktadır. Bu kapsamda yüksek öğretim kurumlarıyla çocuklara, ailelere ve eğitimcilere yönelik işbirlikleri de gerçekleştirmekteyiz.

Ev Okulu Derneği, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi ile de çocuklara, ailelere yönelik atölye çalışmaları anlaşmasının yanı sıra Yüksek Lisans protokolü de imzalanmış bulunmaktadır.

Aşağıda belirtilen bölümlerde Tezli ve Tezsiz alanlarda olmak üzere  Ev Okulu Derneği tarafından üniversiteye sunulan listede %50 + %25  İndirim uygulanacaktır.

Yüksek Lisans kayıtları 17 Şubat mesai bitimine kadar gerçekleştirileceğinden başvuru sahipleri günlük liste olarak üniversiteye sunulacaktır. Başvuru sahipleri SMS ile bilgilendirilecek olup başvuru sahiplerinin Ev Okulu Derneğinden gelen SMS leri takip etmesini öneririz.

Yüksek Lisans Başvuru Koşulları inceleyiniz :
https://www.ayvansaray.edu.tr/tr-TR/yuksek-lisans-programlari/27834

Yüksek Lisans Programları hakkında video için tıklayınız :
https://www.youtube.com/watch?v=0Cr-uH-Sxdg&index=4&list=PLKQcJFE79tUaMoNboOUf5Xjbbmep7v-72

Ön Başvuru Formu için Tıklayınız

 

 

Ev Okulu Derneği Ortabayır mahallesi şair çelebi sokak  Gürtaş iş merkezi no :1 kat :1 D :2 Levent /İstanbul bilgi@evokulu.org Gsm : 0537 430 43 02