EV OKULU DERNEĞİ EBEVEYN VE EĞİTİMCİLERİN YÜKSEK LİSANSLARINI DESTEKLİYOR!

Ev Okulu Derneği, her türlü eğitim sürecinin ev ve aile ortamında desteklenmesi, ailelerin çocuklarının öğrenme süreçlerine katılması, okul ve ev uyumunun sağlanması, aile bağlarının kuvvetlenmesine yardımcı olmak ve ev okulu sistemlerinin ülkemizde tanınmasını amaçlayan, Türkiye’deki her bir evi eğitim ve mutluluk yuvasına dönüştürmek vizyonuyla hareket eden Türkiye’nin İLK ve TEK Ev Okulu Derneği’dir.

Eğitimcilerin ve ebeveynlerin akademik kariyerleriyle kendilerine, ailesine ve topluma daha faydalı bireyler haline gelmesi tüzüğümüzün  de maddeleri arasında yer almaktadır. Bu kapsamda yüksek öğretim kurumlarıyla çocuklara, ailelere ve eğitimcilere yönelik işbirlikleri de gerçekleştirmekteyiz.

Ev Okulu Derneği, İstanbul Topkapı Üniversitesi ile de çocuklara, ailelere yönelik atölye çalışmaları anlaşmasının yanı sıra Yüksek Lisans protokolü de imzalanmış bulunmaktadır.

Aşağıda belirtilen bölümlerde Tezli ve Tezsiz alanlarda olmak üzere  Ev Okulu Derneği tarafından üniversiteye sunulan listeye belirtilen tutarlarda  indirim uygulanacaktır.