Ev Okulu Derneği  Türkiye’deki her bir evi eğitim ve mutluluk yuvasına dönüştürmek vizyonuyla yola çıkmış hiçbir siyasi akım veya ideolojiyle bağlantısı olmayan bilimsel ve pedagojik yaklaşımla ailelere hizmet etmeyi hedeflemiş Türkiyenin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından bir tanesidir.

Her Ev Bir Okuldur, Ev Eğitimin Merkezidir, Eğitim Evde Başlar sloganlarıyla kurulduğu 2017 senesinden beri binlerce çocuk, aile ve eğitimciye yönelik pek çok aktivite gerçekleştirmiştir.

Bu çalışmalarda destekçilerinden ve gönüllülerinden gelen maddi ve manevi katkıların payı çok büyüktür.

Sizler de Ev Okulu Derneğinin çalışmalarını takdir ediyor ve devamlığını talep ediyorsanız desteklerinizle katkı sunabilirsiniz.

Bağış için aşağıdaki hesap numarasını kullanabilirsiniz.

Derneğimize 200 TL ye kadar yapılan Bağışlar için EV OKULU DERNEĞİ TEŞEKKÜR BELGESİ bağışçılarımızın maillerine gönderilmektedir.

Derneğimize yapılan 200 TL ve üstü TÜM Bağışlar için EV OKULU DERNEĞİ TEŞEKKÜR BELGESİ ve FAHRİ GÖNÜLLÜLÜK BELGESİ bağışçılarımızın maillerine gönderilmektedir.

Bağışçılarımız derneğin tüm faaliyetlerinden SMS ve Mail yoluyla ÖNCELİKLE haberdar edileceklerdir. Etkinlik katılımlarında ÖNCELİK hakkına sahip olacaklardır. Desteklerini için şimdiden TEŞEKKÜR EDERİZ.

BAĞIŞ BEYAN FORMU :  http://evokulu.org/form/view.php?id=52894

BAĞIŞ İÇİN HESAP NUMARAMIZ

BANKA BİLGİLERİ

HALKBANKASI

HESAP NO: 16100067

ŞUBE : 1284 / KOCASINAN ŞUBESI İSTANBUL

İBAN: TR 58 0001 2001 2840 0016 1000 67

Alıcı Adı : Eğitim Evde ve  Ev Okulu Derneği

Ev Okulu Derneği Ortabayır Mahallesi Şair Çelebi Sokak  Gürtaş İş Merkezi No :1 Kat :1 D :2 Levent /İstanbul bilgi@evokulu.org Gsm : 0537 430 43 02